LOGOPEDIA

Terapia logopedyczna to obszar, w którym dziecko mierzy się z własnymi ograniczeniami. Tylko przez zabawę, podążanie za dzieckiem osiągniemy naturalną chęć współpracy dziecka z terapeutą, która przełoży się na zamierzone efekty. Odziaływanie poilsensoryczne, urozmaicona zabawa oraz wplatanie ćwiczeń w spontaniczną aktywność dziecka przy współpracy rodziców, gwarantuje skuteczność terapii logopedycznej. Bliski mi obszar wspomagania motoryki małej,  stanowi integralną część prowadzonej przeze mnie terapii logopedycznej.

Zajęcia indywidualne

W moim gabinecie logopedycznym stawiam na metody "niestoliczkowe". 

 Zabawa z dzieckiem jest podstawą mojej pracy z dziećmi. 

Ćwiczenia logopedyczne są wplecione w aktywną zabawę, dzięki czemu terapia jest skuteczniejsza, dzieci chętnie ćwiczą w domu z rodzicami i z  zadowoleniem przychodzą na kolejne spotkanie. 

Poradnia

Zapraszam serdecznie również do Centrum Procesów Sensorycznych:" Sensum Mobile", w której w każdą środę od godziny 15 prowadzę idywidualną terapię logopedyczną.

Przedszkola i szkoły

Współpracuję z zakresie terapii logopedycznej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z placówkami przedszkolnymi i szkolnymi, prowadząc terapię indywidualną na terenie placówki.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

ARTych for Kids Agnieszka Artych, Kukułki 15, 05-101 Skierdy k. Warszawy , NIP 663 113 39 66, ING Bank Śląski 14105010251000009078068138,

                                                                                             e-mail: artychforkids@gmail.com tel.+48 531504404